Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Mārtiņš Rutkis Direktors 67854986 martins.rutkis@cfi.lu.lv
Dr.phys. Andris Anspoks Direktora vietnieks inovācijā 67251691 aanspoks@cfi.lu.lv
Dr.phys. Anatolijs Šarakovskis Vadošais pētnieks; Direktora vietnieks mācību darbā 67187816 anatolijs.sarakovskis@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Andris Šternbergs Direktora vietnieks zinātniskajā darbā 67187810 andris.sternbergs@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Andris Krūmiņš Direktora palīgs 67187816 andris.krumins@cfi.lu.lv
Dr.phys. Laima Trinklere Zinātniskās padomes priekšsēdētāja   Laima.Trinklere@cfi.lu.lv
  Līva Staltāne-Vilne Biroja administratore 67187816 liva.staltane@cfi.lu.lv
  Andris Ozoliņš Projektu vadītājs 29207993 andris.ozolins@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
  Daina Bullīte Finanšu daļas vadītāja 67260571 daina.bullite@cfi.lu.lv
  Inese Takere Galvenā grāmatvede 67260571 Inese.Takere@cfi.lu.lv
  Anastasija Jozepa Materiālu uzskaites grāmatvede 67260571 Anastasija.Jozepa@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
  Līga Klēbaha Personāldaļas vadītāja 67260556 ligak@cfi.lu.lv
Dr.sc.admin. Laura Kalniņa Vecākā eksperte   laura.kalnina@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Mg iur Ieva Lācenberga-Rocēna Daļas vadītāja; Juriste   ieva.lacenberga-rocena@cfi.lu.lv
  Ilona Heinrihsone Jurista palīgs; Iepirkumu sekretārs   Ilona.Heinrihsone@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
  Ieva Siliņa Grupas vadītāja; Projektu administratore   Ieva.Silina@cfi.lu.lv
MSc. Anta Gailiša Vecākais eksperts 29213521 Anta.Gailisa@cfi.lu.lv
BSc. Anna Grūbe Projektu administratore 67187816 anna.grube@cfi.lu.lv
MSc. Elīna Laizāne Projektu administratore 67260787 Elina.Laizane@cfi.lu.lv
  Katrīna Zabarovska Projektu vadītāja   katrina.zabarovska@cfi.lu.lv
  Zane Auziņa Eksperte   zane.auzina@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Līga Grīnberga Daļas vadītāja 26415673 liga.grinberga@cfi.lu.lv
  Inese Jansone Eksperte   inese.jansone@cfi.lu.lv
  Antra Kundziņa Eksperte   Antra.Kundzina@cfi.lu.lv
BSc. Ingars Lukoševičs Mājaslapas administrators   ingars@cfi.lu.lv; majas.lapa@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.rer.nat. Sergejs Piskunovs Laboratorijas vadītājs; Vadošais pētnieks 20093610 Sergejs.Piskunovs@cfi.lu.lv
Dr.phys. Dmitrijs Bočarovs Vadošais pētnieks 29622457 Dmitrijs.Bocarovs@cfi.lu.lv
Dr.phys. Roberts Eglītis Vadošais pētnieks 26426703 Roberts.Eglitis@cfi.lu.lv
MSc. Aleksejs Gopejenko Pētnieks 29558333 Aleksejs.Gopejenko@cfi.lu.lv
Dr.rer.nat. Aleksandrs Sorokins Pētnieks   Aleksandrs.Sorokins@cfi.lu.lv
  Anna Ivanova Zinātniskā asistente   Anna.Ivanova@cfi.lu.lv
MSc. Māra Putniņa Zinātniskā asistente   Mara.Putnina@cfi.lu.lv
MSc. Oļegs Lisovskis Zinātniskais asistents 26130472 Olegs.Lisovskis@cfi.lu.lv
  Maksims Sokolovs Zinātniskais asistents   maksims.sokolovs@cfi.lu.lv
BSc. Inta Isakoviča Inženiere   Inta.Isakovica@cfi.lu.lv
  Aleksandrs Začinskis Inženieris   aleksandrs.zacinskis@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.habil.phys. Vladimirs Kuzovkovs Laboratorijas vadītājs; Vadošais pētnieks 27134915 Vladimirs.Kuzovkovs@cfi.lu.lv
Dr. phys. Olģerts Dumbrājs Vadošais pētnieks 26359386 olgerts.dumbrajs@cfi.lu.lv
Dr.rer.nat. Deniss Grjaznovs Vadošais pētnieks 27434516 deniss.grjaznovs@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Jevgēnijs Kotomins Vadošais pētnieks 67187480 jevgenijs.kotomins@cfi.lu.lv
Dr.phys. Anatolijs Popovs Vadošais pētnieks 67187480 anatolijs.popovs@cfi.lu.lv
Dr.rer.nat. Guntars Zvejnieks Vadošais pētnieks 29821830 guntars.zvejnieks@cfi.lu.lv
Dr.chem. Vera Serga Pētniece    
MSc. Aleksandrs Platoņenko Pētnieks 25956853 Aleksandrs.Platonenko@cfi.lu.lv
Dr. Phys. Leonīds Rusevičs Pētnieks 67187480 leonids.rusevics@cfi.lu.lv
  Veera Krasnenko Viespētniece    
MSc. Andrejs Česnokovs Zinātniskais asistents   andrejsc@cfi.lu.lv
  Regīna Burve Inženiere   regina.burve@cfi.lu.lv
  Maria Luštšik Inženiere    
BSc. Aleksandra Moskina Inženiere   aleksandra.moskina@cfi.lu.lv
BSc. Dāvis Zavickis Inženieris   Davis.Zavickis@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Anatolijs Šarakovskis Laboratorijas vadītājs; Vadošais pētnieks 67187816 anatolijs.sarakovskis@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Baiba Bērziņa Vadošā pētniece   Baiba.Berzina@cfi.lu.lv
Dr.phys. Jeļena Butikova Vadošā pētniece   jelena.butikova@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Ņina Mironova-Ulmane Vadošā pētniece   nina.ulmane@cfi.lu.lv
Dr.phys. Laima Trinklere Vadošā pētniece   Laima.Trinklere@cfi.lu.lv
Dr.phys. Andris Antuzevičs Vadošais pētnieks   Andris.Antuzevics@cfi.lu.lv
Dr.phys. Georgijs Čikvaidze Vadošais pētnieks   georgijs.cikvaidze@cfi.lu.lv
Dr.phys. Jevgēņijs Gabrusenoks Vadošais pētnieks   Jevgenijs.Gabrusenoks@cfi.lu.lv
Dr.phys. Jurģis Grūbe Vadošais pētnieks   jurgis.grube@cfi.lu.lv
Dr.phys. Vladimirs Pankratovs Vadošais pētnieks   Vladimirs.Pankratovs@cfi.lu.lv
Profesors, Dr.habil.phys. Uldis Rogulis Vadošais pētnieks   Uldis.Rogulis@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Māris Spriņģis Vadošais pētnieks   maris.springis@cfi.lu.lv
Dr.phys. Andris Fedotovs Vadošais pētnieks   andris.fedotovs@cfi.lu.lv
MSc. Meldra Ķemere Pētniece   Meldra.Kemere@cfi.lu.lv
Dr.Phys. Guna Krieķe Pētniece   guna.krieke@cfi.lu.lv
Dr. chem. Monika Skruodiene Pētniece   Monika.Skruodiene@cfi.lu.lv
Dr.phys. Edgars Elsts Pētnieks   edgars.elsts@cfi.lu.lv
Dr.phys. Ramūnas Nedzinskas Pētnieks   Ramunas.Nedzinskas@cfi.lu.lv
Dr.sc.ing. Andrejs Pavļenko Pētnieks    
MSc. Maksims Poļakovs Pētnieks    
  Pāvels Rodionovs Pētnieks   pavels.rodionovs@cfi.lu.lv
MSc. Guna Doķe Zinātniskā asistente   guna.doke@cfi.lu.lv
MSc. Dzintars Bērziņš Zinātniskais asistents   Dzintars.Berzins@cfi.lu.lv
BSc. Ingars Lukoševičs Zinātniskais asistents   ingars@cfi.lu.lv; majas.lapa@cfi.lu.lv
  Paula Biseniece Inženiere   paula.biseniece@cfi.lu.lv
  Aija Kalniņa Inženiere   Aija.Kalnina@cfi.lu.lv
  Dace Ņilova Inženiere   dace.nilova@cfi.lu.lv
  Viktorija Pankratova Inženiere   Viktorija.Pankratova@cfi.lu.lv
BSc. Jānis Čipa Inženieris   Janis.Cipa@cfi.lu.lv
  Ernests Dinsbergs Inženieris   ernests.dinsbergs@cfi.lu.lv
  Haralds Ozols Inženieris   Haralds.Ozols@cfi.lu.lv
  Čiro Federiko Tipaldi Inženieris   ciro-federiko.tipaldi@cfi.lu.lv
  Viesturs Tenis Vīksna Inženieris   viesturs-tenis.viksna@cfi.lu.lv
  Kaspars Vītols Inženieris   kaspars.vitols@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Krišjānis Šmits Laboratorijas vadītājs; Vadošais pētnieks 67187478 smits@cfi.lu.lv
Dr.phys. Ilze Manika Vadošā pētniece 67261132 Ilze.Manika@cfi.lu.lv
Dr.phys. Faina Muktepāvela Vadošā pētniece 67261132 Faina.Muktepavela@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Jānis Maniks Vadošais pētnieks 67261132 Janis.Maniks@cfi.lu.lv
MSc. Kārlis Kundziņš Pētnieks 67187875 Karlis.Kundzins@cfi.lu.lv
MSc. Līga Bikše Zinātniskā asistente   Liga.Bikse@cfi.lu.lv
  Annamarija Trausa Zinātniskā asistente   annamarija.trausa@cfi.lu.lv
  Miļena Dile Inženiere   milena.dile@cfi.lu.lv
  Jeļena Sušinska Inženiere   jelena.susinska@cfi.lu.lv
BSc. Rolands Grants Inženieris 67261132 Rolands.Grants@cfi.lu.lv
  Kristians Kacers Inženieris   kristians.kacers@cfi.lu.lv
BSc. Olafs Slabkovskis Inženieris   Olafs.Slabkovskis@cfi.lu.lv
  Ēriks Vilunas Inženieris   eriks.vilunas@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Asoc.prof.Dr.chem. Guntars Vaivars Laboratorijas vadītājs; Vadošais pētnieks 67262145 guntars.vaivars@cfi.lu.lv
MSc. Linda Briede Zinātniskā asistente   linda.briede@cfi.lu.lv
MSc. Einārs Sprūģis Zinātniskais asistents   Einars.Sprugis@cfi.lu.lv
  Samanta Homiča Inženiere   samanta.homica@cfi.lu.lv
MSc. Marta Kāne Inženiere   Marta.Kane@cfi.lu.lv
  Reinis Kaparkalējs Inženieris   reinis.kaparkalejs@cfi.lu.lv
Msc. Jānis Teterovskis Inženieris   Janis.Teterovskis@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Aleksejs Kuzmins Laboratorijas vadītājs; Vadošais pētnieks 67251691 a.kuzmin@cfi.lu.lv
Dr.phys. Aleksandrs Kaļinko Vadošais pētnieks 67251691 Aleksandrs.Kalinko@cfi.lu.lv
Dr.phys. Andris Anspoks Vadošais pētnieks 67251691 aanspoks@cfi.lu.lv
Dr.rer.nat. Georgijs Bakradze Pētnieks 67251691 georgijs.bakradze@cfi.lu.lv
MSc. Inga Pudža Zinātniskā asistente 67251691 Inga.Pudza@cfi.lu.lv
MSc. Arturs Cintiņš Zinātniskais asistents 67251691 arturs.cintins@cfi.lu.lv
  Jūlija Lukoševiča Inženiere    
  Vitālijs Dimitrijevs Inženieris   vitalijs.dimitrijevs@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Virgīnija Vītola Laboratorijas vadītāja; Pētniece   Virginija.Vitola@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Donāts Millers Vadošais pētnieks 28702551 Donats.Millers@cfi.lu.lv
Profesors, Dr.habil.phys. Andrejs Siliņš Vadošais pētnieks 67211405 andrejs.silins@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Linards Skuja Vadošais pētnieks 67260756 linards.skuja@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Anatolijs Truhins Vadošais pētnieks 67260756 truhins@cfi.lu.lv
MSc. Ivita Bite Pētniece   Ivita.Bite@cfi.lu.lv
MSc. Katrīna Laganovska Pētniece   Katrina.Laganovska@cfi.lu.lv
MSc. Aleksejs Zolotarjovs Pētnieks   aleksejs.zolotarjovs@cfi.lu.lv
  Ramona Dūrena Inženiere   ramona.durena@cfi.lu.lv
  Madara Leimane Inženiere   Madara.Leimane@cfi.lu.lv
  Agnese Spustaka Inženiere   Agnese.Spustaka@cfi.lu.lv
  Ernests Einbergs Inženieris   Ernests.Einbergs@cfi.lu.lv
  Rūdolfs Pikšens Inženieris   rudolfs.piksens@cfi.lu.lv
  Mareks Seņko Inženieris   Mareks.Senko@cfi.lu.lv
  Edgars Straumanis Inženieris   Edgars.Straumanis@cfi.lu.lv
  Gatis Tunēns Inženieris    
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Gints Kučinskis Vadošais pētnieks; Laboratorijas vadītājs   gints.kucinskis@cfi.lu.lv
Dr.chem. Gunārs Bajārs Vadošais pētnieks 67187817 gunars.bajars@cfi.lu.lv
Dr.phys. Jānis Kleperis Vadošais pētnieks 26436513 janis.kleperis@cfi.lu.lv
Dr.chem. Aigars Vītiņš Vadošais pētnieks 67187817 Aigars.Vitins@cfi.lu.lv
Dr.phys. Jānis Kļaviņš Vadošais pētnieks 29404742 janis.klavins@cfi.lu.lv
Dr.phys. Jūlija Hodakovska Pētniece 67262145 Julija.Hodakovska@cfi.lu.lv
Dr.phys. Līga Grīnberga Pētniece 26415673 liga.grinberga@cfi.lu.lv
MSc. Kaspars Kaprāns Pētnieks   Kaspars.Kaprans@cfi.lu.lv
MSc. Ainārs Knoks Pētnieks   Ainars.Knoks@cfi.lu.lv
MSc. Pēteris Lesničenoks Pētnieks   Peteris.Lesnicenoks@cfi.lu.lv
  Ansis Mežulis Pētnieks   Ansis.Mezulis@cfi.lu.lv
Dr.phys. Mārtiņš Vanags Viespētnieks 26124062 Martins.Vanags@cfi.lu.lv
Dr.biol. Ilze Dimanta Viespētniece   Ilze.Dimanta@cfi.lu.lv
BSc. Artis Volkovs Zinātniskais asistents   Artis.Volkovs@cfi.lu.lv
  Ināra Ņesterova Inženiere   inara.nesterova@cfi.lu.lv
  Beāte Krūze Inženiere   beate.kruze@cfi.lu.lv
Prof., Dr.oec. Biruta Sloka Inženiere    
MSc.ing. Dagnija Valdniece Inženiere    
  Viktorija Šteingarte Inženiere    
  Elmārs Baltiņš Inženieris    
  Dainis Bošs Inženieris   dainis.boss@cfi.lu.lv
  Paulis Gurdziels Inženieris   Paulis.Gurdziels@cfi.lu.lv
  Laimonis Jēkabsons Inženieris 26313376 laimonis.jekabsons@cfi.lu.lv
  Mihails Karaušs Inženieris   mihails.karauss@cfi.lu.lv
  Vladimirs Ņemcevs Inženieris 26417705 Vladimirs.Nemcevs@cfi.lu.lv
  Roberts Oliņš Inženieris   roberts.olins@cfi.lu.lv
  Rims Vaitkus Inženieris   rims.vaitkus@cfi.lu.lv
  Raitis Kaspars Sika Inženieris    
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Aivars Vembris Laboratorijas vadītājs; Vadošais pētnieks 67260787 aivars.vembris@cfi.lu.lv
Dr.phys. Kaspars Pudžs Vadošais pētnieks 67260787 kaspars.pudzs@cfi.lu.lv
Dr.phys. Mārtiņš Rutkis Vadošais pētnieks 67854986 martins.rutkis@cfi.lu.lv
Dr. phys. Jeļena Miķelsone Pētniece 67260787 Jelena.Mikelsone@cfi.lu.lv
MSc. Natālija Tetervenoka Pētniece 67260787 natalija.tetervenoka@cfi.lu.lv
Dr.phys. Arturs Bundulis Pētnieks 67260787 arturs.bundulis@cfi.lu.lv
Dr. phys. Raitis Gržibovskis Pētnieks 67260787 raitis.grzibovskis@cfi.lu.lv
Dr. phys. Igors Kaulačs Pētnieks 67260787 Igors.Kaulacs@cfi.lu.lv
MSc. Andrejs Tokmakovs Pētnieks 67187790 Andrejs.Tokmakovs@cfi.lu.lv
MSc. Jūlija Perveņecka Zinātniskā asistente 67260787 julija.pervenecka@cfi.lu.lv
MSc. Elīna Laizāne Zinātniskā asistente 67260787 Elina.Laizane@cfi.lu.lv
MSc. Jānis Busenbergs Zinātniskais asistents 67260787 janis.busenbergs@cfi.lu.lv
MSc. Igors Mihailovs Zinātniskais asistents 67260787 igors.mihailovs@cfi.lu.lv
  Anete Bērziņa Inženiere 67260787 Anete.Berzina@cfi.lu.lv
  Patrīcija Paulsone Inženiere 67260787 Patricija.Paulsone@cfi.lu.lv
  Kitija Alise Štucere Inženiere 67260787 kitija-alise.stucere@cfi.lu.lv
  Margarita Anna Zommere Inženiere 67260787 margarita.zommere@cfi.lu.lv
  Oskars Bitmets Inženieris 67260787 Oskars.Bitmets@cfi.lu.lv
BSc. Mārcis Lielbārdis Inženieris 67260787 Marcis.Lielbardis@cfi.lu.lv
  Mareks Markāns Inženieris 67260787 mareks.markans@cfi.lu.lv
  Andis Poļaks Inženieris 67260787 andis.polaks@cfi.lu.lv
  Raivis Sīlis Inženieris 67260787 raivis.silis@cfi.lu.lv
BSc. Normunds Strautnieks Inženieris 67260787 Normunds.Strautnieks@cfi.lu.lv
  Ernests Tropiņš Inženieris 67260787 ernests.tropins@cfi.lu.lv
  Roberts Ziediņš Inženieris 67260787 roberts.ziedins@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Ēriks Birks Laboratorijas vadītājs; Laboratorijas vadītājs 67187522 eriks.birks@cfi.lu.lv
Dr.phys. Marija Dunce Vadošā pētniece   marija.dunce@cfi.lu.lv
Dr.phys. Kārlis Bormanis Vadošais pētnieks   bormanis@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Vilnis Dimza Vadošais pētnieks   vilnis.dimza@cfi.lu.lv
Dr.habil.phys. Andris Šternbergs Vadošais pētnieks 67187810 andris.sternbergs@cfi.lu.lv
MSc. Maija Antonova Pētniece   maija@cfi.lu.lv
MSc. Anna Kalvāne Pētniece   kalvane@cfi.lu.lv
Dr.phys. Māris Kundziņš Pētnieks 67187522 maris.kundzins@cfi.lu.lv
MSc. Lelde Lāce Zinātniskā asistente   lelde.lace@cfi.lu.lv
  Sanija Dutkeviča Inženiere   sanija.dutkevica@cfi.lu.lv
Msc. Laura Eglīte Inženiere   Laura.Eglite@cfi.lu.lv
  Arturs Atvars Inženieris   arturs.atvars@cfi.lu.lv
  Ojārs Mārtiņš Eberliņš Inženieris   ojars-martins.eberlins@cfi.lu.lv
  Otto Freimanis Inženieris   otto.freimanis@cfi.lu.lv
  Miks Krišjānis Jurjāns Inženieris   miks.jurjans@cfi.lu.lv
  Māris Līviņš Inženieris   maris.livins@cfi.lu.lv
  Modris Logins Inženieris   Modris.Logins@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
  Ģirts Ozoliņš Komercdarbības konsultants   girts.ozolins@cfi.lu.lv
Profesors, Dr.habil.phys. Māris Ozoliņš Laboratorijas vadītājs; Vadošais pētnieks 67260868 maris.ozolins@cfi.lu.lv
Dr.phys. Sergejs Fomins Vadošais pētnieks   Sergejs.Fomins@cfi.lu.lv
Dr.phys. Varis Karitāns Vadošais pētnieks 29794940 Varis.Karitans@cfi.lu.lv
  Krišs Pujāts Programmēšanas inženieris   Kriss.Pujats@cfi.lu.lv
  Juris Kļava Inženieris   Juris.Klava@cfi.lu.lv
Dr.phys. Paulis Paulīns Cietvielu fiziķis   paulis.paulins@cfi.lu.lv
  Dāvis Zāģers Laborants    
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Daina Riekstiņa Laboratorijas vadītāja; Vadošā pētniece 67261304 Daina.Riekstina@cfi.lu.lv
Dr.phys. Tamāra Krasta Vadošā pētniece   Tamara.Krasta@cfi.lu.lv
Dr.phys. Māra Reinfelde Vadošā pētniece   mara.reinfelde@cfi.lu.lv
Dr.phys. Ļubova Simonova Vadošā pētniece   Lubova.Simonova@cfi.lu.lv
Dr.phys. Jānis Teteris Vadošais pētnieks 29414553 janis.teteris@cfi.lu.lv
Dr. honoris causa Jānis Jansons Pētnieks 67187479 janis.jansons@cfi.lu.lv
Dr.sc.ing. Ēriks Palčevskis Pētnieks   eriks.palcevskis@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
MSc./MBA Olga Bogdanova Pārdošanas vadītāja; Struktūrvienības vadītāja 29585967 olga.bogdanova@cfi.lu.lv
Dr.phys. Ilze Aulika Klientu risinājumu vadītājs 25241686 Ilze.Aulika@cfi.lu.lv
Dr.sc.ing. Jānis Latvels Klientu risinājumu vadītājs 29761393 Janis.Latvels@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
  Alfs Raudis Vecākais eksperts   Alfs.Raudis@cfi.lu.lv
Dr.phys. Andris Fedotovs Vadošais pētnieks   andris.fedotovs@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.habil.phys. Juris Purāns Laboratorijas vadītājs; Vadošais pētnieks 67251691 purans@cfi.lu.lv
Dr.phys. Vera Skvorcova Vadošā pētniece 67187473 vera.skvorcova@cfi.lu.lv
Dr.phys. Andris Āzens Vadošais pētnieks 67251691 andris.azens@cfi.lu.lv
Dr.phys. Lauris Dimitročenko Vadošais pētnieks 67187479 lauris.dimitrocenko@cfi.lu.lv
Dr.phys. Roberts Kalendarevs Vadošais pētnieks 67251691 roberts.kalendarevs@cfi.lu.lv
Dr.phys. Boriss Poļakovs Vadošais pētnieks 67187511 boriss.polakovs@cfi.lu.lv
Dr.phys. Mārtiņš Zubkins Vadošais pētnieks 67251691 martins.zubkins@cfi.lu.lv
MSc. Edgars Butanovs Pētnieks 67187511 Edgars.Butanovs@cfi.lu.lv
Dr.phys. Leonīds Čuganovs Viespētnieks 67251691 leonids.cuganovs@cfi.lu.lv
MSc. Halil Arslan Zinātniskais asistents 67251691 Halil.Arslan@cfi.lu.lv
  Jeļena Arhipova Inženiere   jelena.arhipova@cfi.lu.lv
  Kevon Bipinchandra Kadiwala Inženieris   kevon.kadiwala@cfi.lu.lv
  Vitālijs Oļševskis Inženieris    
  Aleksandrs Popovs Inženieris    
  Edvards Strods Inženieris   edvards.strods@cfi.lu.lv
  Viktors Vibornijs Inženieris   viktors.vibornijs@cfi.lu.lv
BSc. Kaspars Staltāns-Vilnis Inženieris 67251691 kaspars.vilnis@cfi.lu.lv
  Luīze Dipāne Laborante   luize.dipane@cfi.lu.lv
  Aleksandrs Novikovs Laborants   aleksandrs.novikovs@cfi.lu.lv
  Armands Ozols Laborants   armands.ozols@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr. sc. ing. Gatis Mozoļevskis Laboratorijas vadītājs; Vadošais pētnieks   gatis.mozolevskis@cfi.lu.lv
Dr. sc. ing. Roberts Rimša Vadošais pētnieks   Roberts.Rimsa@cfi.lu.lv
Dr.phys. Thomas Alexander Yager Vadošais pētnieks   tom.yager@cfi.lu.lv
MSc. Edvīns Ļetko Zinātniskais asistents   edvins.letko@cfi.lu.lv
  Gunita Paidere Inženiere   gunita.paidere@cfi.lu.lv
Dr.biol. Artūrs Ābols Inženieris    
BSc. Aleksejs Bendins Inženieris   aleksejs.bendins@cfi.lu.lv
MSc. Jānis Līpenīts Inženieris   lipenits.janis@cfi.lu.lv
  Ralfs Belohvoščiks Inženieris   ralfs.belohvosciks@cfi.lu.lv
  Kārlis Grindulis Inženieris   karlis.grindulis@cfi.lu.lv
MSc. Līga Jasulaņeca Cietvielu fiziķe   liga.jasulaneca@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Alberts Kristiņš Vadošais pētnieks; Laboratorijas vadītājs 67260856 alberts.kristins@cfi.lu.lv
MSc. Jānis Melderis Vadošais radioelektronikas inženieris 67260856 janis.melderis@cfi.lu.lv
MSc. Juris Veinbergs Vadošais radioelektronikas inženieris 67260856 Juris.Veinbergs@cfi.lu.lv
MSc. Irina Gvardina Vadošā programmēšanas inženiere 67260856 Irina.Gvardina@cfi.lu.lv
  Pjotrs Kaļiņikovs Inženieris 67260856 pjotrs.kalinikovs@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
  Vladimirs Ivanovs Inženiermehānikas daļas vadītājs 29509755 vladimirs.ivanovs@cfi.lu.lv
  Paulis Bērtulis Ēku ekspluatācijas un aprīkojuma nodrošinājuma inženieris 67260570 bertulis@cfi.lu.lv
Dr.phys. Jānis Kļaviņš Galvenais Inženieris 29404742 janis.klavins@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
  Raitis Siatkovskis Saimniecības daļas vadītājs 67260545 Raitis.Siatkovskis@cfi.lu.lv
  Guntis Meinerts Palīgstrādnieks    
  Nataļja Purāne Palīgstrādnieks    
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Valdis Korsaks Grupas vadītājs   valdis.korsaks@cfi.lu.lv
  Kristīne Beitāne Laborante   kristine.beitane@cfi.lu.lv
Grāds Vārds Uzvārds Amats Telefons E-pasts
Dr.phys. Māris Kundziņš Grupas vadītājs 67187522 maris.kundzins@cfi.lu.lv
BSc. Kaspars Staltāns-Vilnis IT inženieris 67251691 kaspars.vilnis@cfi.lu.lv