Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Laima Trinklere Zinātniskās padomes priekšsēdētāja 67253592 303 trinkler@latnet.lv
Mārtiņš Rutkis Direktors 67854986 203 Martins.Rutkis@cfi.lu.lv
Andris Šternbergs Direktora vietnieks zinātniskajā darbā 67187810 441 andris.sternbergs@cfi.lu.lv
Anatolijs Šarakovskis Direktora vietnieks mācību darbā 67187816 205 anatolijs.sarakovskis@cfi.lu.lv
Andris Anspoks Direktora vietnieks inovācijā 67251691 307 andris.anspoks@cfi.lu.lv
Andris Krūmiņš Direktora palīgs 67187816 541 andris.krumins@cfi.lu.lv
Līga Grīnberga Zinātniskā sekretāre 26415673 538 liga.grinberga@cfi.lu.lv
Līga Klēbaha Biroja administratore 67187816 204 liga.klebaha@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Inese Takere Galvenā grāmatvede 67260571 208 Inese.Takere@cfi.lu.lv
Daina Bullīte Finanšu daļas vadītāja 67260571 208 daina.bullite@cfi.lu.lv
Anastasija Jozepa Materiālu uzskaites grāmatvede 67260571 536 Anastasija.Jozepa@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Daina Popele Personāla vadītāja 67260556 338 daina.popele@cfi.lu.lv
Laura Kalniņa Vecākā eksperte Laura.Kalnina@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Ieva Lācenberga-Rocēna Juriste iepirkuma speciāliste 404 Ieva.Lacenberga-Rocena@cfi.lu.lv
Ilona Heinrihsone Jurista palīgs iepirkumu lietvedis 404 Ilona.Heinrihsone@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Ieva Siliņa Eksperte
Anna Grūbe Projektu administratore 67187816 338b Anna.Grube@cfi.lu.lv
Elīna Laizāne Projektu administratore 223 elina.laizane@gmail.com
Ieva Siliņa Projektu administratore ieva.silina@cfi.lu.lv
Anta Gailiša Vecākais eksperts 29213521 337 Anta.Gailisa@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Roberts Eglītis Vadošais pētnieks 26426703 437 rieglitis@gmail.com
Sergejs Piskunovs Vadošais pētnieks 20093610 433 piskunov@lu.lv
Jurijs Mastrikovs Vadošais pētnieks 25985004 335 Jurijs.Mastrikovs@cfi.lu.lv
Dmitrijs Bočarovs Vadošais pētnieks 29622457 m.29622457 335 Dmitrijs.Bocarovs@cfi.lu.lv
Aleksejs Gopejenko Pētnieks 29558333 335
Marija Isupova Cietvielu fiziķe
Aleksandrs Sorokins Cietvielu fiziķis
Māra Putniņa Zinātniskā asistente Mara.Putnina@cfi.lu.lv
Oļegs Lisovskis Zinātniskais asistents 26130472 433 oleg.lisovski@gmail.com
Inta Isakoviča Inženiere Inta.Isakovica@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Jānis Kleperis Laboratorijas vadītājs 26436513 241 janis.kleperis@cfi.lu.lv
Gunārs Bajārs Vadošais pētnieks 67187817 238 gunars.bajars@cfi.lu.lv
Līga Grīnberga Vadošā pētniece 26415673 538 liga.grinberga@cfi.lu.lv
Aigars Vītiņš Vadošais pētnieks 67187817 237 Aigars.Vitins@cfi.lu.lv
Ēvalds Pentjušs Vadošais pētnieks 67187817 237 evalds.pentjuss@cfi.lu.lv
Jānis Kļaviņš Vadošais pētnieks 29404742 242 janis.klavins@cfi.lu.lv
Jūlija Hodakovska Pētniece 67262145 235 julia_h_lv@yahoo.co.uk
Mārtiņš Vanags Viespētnieks 26124062 211 Martins.Vanags@cfi.lu.lv
Ainārs Knoks Pētnieks 212 Ainars.Knoks@cfi.lu.lv
Ilze Dimanta Viespētniece 212 ilze.dimanta@lu.lv 
Pēteris Lesničenoks Pētnieks 212 Peteris.Lesnicenoks@cfi.lu.lv
Kaspars Kaprāns Zinātniskais asistents 212 Kaspars.Kaprans@cfi.lu.lv
Artis Volkovs Zinātniskais asistents 211 Artis.Volkovs@cfi.lu.lv
Staņislavs Ložkins Zinātniskais asistents 235 stanislavski@inbox.lv
Matīss Paiders Inženieris 214
Dagnija Valdniece Inženiere
Anna Dorondo Inženiere 212
Vizma Nikolajeva Inženiere Vizma.Nikolajeva@lu.lv
Antonija Dindune Inženiere
Jānis Mateuss Inženieris 212
Biruta Sloka Inženiere Biruta.Sloka@lu.lv
Vladimirs Ņemcevs Inženieris 26417705 211 nemcevs@e-apollo.lv
Laimonis Jēkabsons Inženieris 26313376 214 laimonis.jekabsons@cfi.lu.lv
Jānis Balodis Inženieris 67187817 237 yoka@balticom.lv
Paulis Gurdziels Inženieris 216
Ingars Lukoševičs Inženieris 212 Ingars.Lukosevics@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Ēriks Birks Laboratorijas vadītājs 67187522 440 eriks.birks@cfi.lu.lv
Vilnis Dimza Vadošais pētnieks 67260803 438 vilnis.dimza@cfi.lu.lv
Andris Šternbergs Vadošais pētnieks 67187810 441 andris.sternbergs@cfi.lu.lv
Kārlis Bormanis Vadošais pētnieks 67260896 412 karlis.bormanis@cfi.lu.lv
Marija Dunce Vadošā pētniece 67260803 406 marija.dunce@cfi.lu.lv
Māris Kundziņš Pētnieks 67187522 440 maris.kundzins@cfi.lu.lv
Liāna Širmane Pētniece 67187866 412 liana.shirmane@inbox.lv
Anna Kalvāne Pētniece 67187874 109 anna.kalvane@cfi.lu.lv
Maija Antonova Pētniece 67187874 109 maija.antonova@cfi.lu.lv
Lelde Lāce Zinātniskā asistente 67187522 406 lelde.lace@cfi.lu.lv
Modris Logins Inženieris 67260973 410 Modris.Logins@cfi.lu.lv
Māris Līviņš Inženieris 67187874 108 maris.livins@cfi.lu.lv
Līga Bikše Inženiere 411 Liga.Bikse@cfi.lu.lv
Laura Eglīte Inženiere 67187874 109 Laura.Eglite@cfi.lu.lv
Miks Krišjānis Jurjāns Inženieris 406 Miks.Jurjans@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Ivars Tāle Vadošais pētnieks 67260639 333 iatale@latnet.lv
Pēteris Kūlis Vadošais pētnieks 67187511 331 peteris.kulis@cfi.lu.lv
Jānis Jansons Pētnieks 67187511 530 janis.jansons@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Daina Riekstiņa Laboratorijas vadītāja 67261304 330 Daina.Riekstina@cfi.lu.lv
Tamāra Krasta Vadošā pētniece 67261304 330 daina.riekstina@cfi.lu.lv
Ļubova Simonova Vadošā pētniece 67261304 330 daina.riekstina@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Juris Purāns Laboratorijas vadītājs 67251691 307 juris.purans@cfi.lu.lv
Boriss Poļakovs Vadošais pētnieks 67187511 332 Boriss.Polakovs@cfi.lu.lv
Andris Āzens Vadošais pētnieks 210 andris.azens@cfi.lu.lv
Lauris Dimitročenko Vadošais pētnieks 67187479 244 lauris.dimitrocenko@cfi.lu.lv
Roberts Kalendarevs Vadošais pētnieks 67251691 236 Roberts.Kalendarevs@cfi.lu.lv
Vera Skvorcova Vadošā pētniece 67187473 435 vera.skvorcova@cfi.lu.lv
Mārtiņš Zubkins Pētnieks 210 martins.zubkins@cfi.lu.lv
Edgars Butanovs Pētnieks 540 Edgars.Butanovs@cfi.lu.lv
Leonīds Čuganovs Viespētnieks Leonids.Cugunovs@cfi.lu.lv
Andrejs Kursītis Zinātniskais asistents 67251691 236 andrejs.kursitis@cfi.lu.lv
Kaspars Vilnis Inženieris 210 kaspars.vilnis@cfi.lu.lv
Halil Arslan Fiziķis Halil.Arslan@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Gatis Mozoļevskis Laboratorijas vadītājs gatis.mozolevskis@cfi.lu.lv
Roberts Rimša Pētnieks Roberts.Rimsa@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Alberts Kristiņš Laboratorijas vadītājs 67260856 418 alberts.kristins@cfi.lu.lv
Irina Gvardina Vadošā programmēšanas inženiere 67260856 420 Irina.Gvardina@cfi.lu.lv
Jānis Melderis Vadošais radioelektronikas inženieris 67260856 418 Janis.Melderis@cfi.lu.lv
Juris Veinbergs Vadošais radioelektronikas inženieris 67260856 419 Juris.Veinbergs@cfi.lu.lv
Pjotrs Kaļiņikovs Inženieris 67260856 417 Pjotrs.Kalinikovs@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Alfs Raudis Vecākais eksperts 307 Alfs.Raudis@cfi.lu.lv
Andris Fedotovs Vadošais pētnieks 67260553 527 andris.fedotovs@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Andris Ozoliņš Projekta vadītāja vietnieks 67854983 m. 29207993 402 andris.ozolins@cfi.lu.lv
Jānis Latvels Projektu administrators Janis.Latvels@cfi.lu.lv
Ilze Aulika Attīstības projekta vadītājs ilze.aulika@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Vladimirs Kuzovkovs Laboratorijas vadītājs 27134915 436 Vladimirs.Kuzovkovs@cfi.lu.lv
Deniss Grjaznovs Vadošais pētnieks 27434516 234 Deniss.Grjaznovs@cfi.lu.lv
Olģerts Dumbrājs Vadošais pētnieks 26359386 234 olgerts.dumbrajs@lu.lv
Ēriks Klotiņš Vadošais pētnieks 67187866 434 eriks.klotins@cfi.lu.lv
Jevgēnijs Kotomins Vadošais pētnieks 67187480 436 jevgenijs.kotomins@cfi.lu.lv
Anatolijs Popovs Vadošais pētnieks 67187480 304 Anatolijs.Popovs@cfi.lu.lv
Guntars Zvejnieks Vadošais pētnieks 29821830 335 guntars.zvejnieks@cfi.lu.lv
Leonīds Rusevičs Pētnieks 67187480 306 leonids.rusevics@cfi.lu.lv
Andrejs Česnokovs Zinātniskais asistents 436
Aleksandrs Platoņenko Zinātniskais asistents 25956853 335
Aleksandra Moskina Inženiere
Dāvis Zavickis Inženieris 437 Davis.Zavickis@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Anatolijs Šarakovskis Laboratorijas vadītājs 67187816 205 anatolijs.sarakovskis@cfi.lu.lv
Vladimirs Pankratovs Vadošais pētnieks vpank@latnet.lv
Uldis Rogulis Vadošais pētnieks 67260553 526 Uldis.Rogulis@cfi.lu.lv
Māris Spriņģis Vadošais pētnieks 67187471 533 maris.springis@cfi.lu.lv
Jeļena Butikova Vadošā pētniece 67187511 332 jelena.butikova@cfi.lu.lv
Baiba Bērziņa Vadošā pētniece 67253592 246 Baiba.Berzina@cfi.lu.lv
Laima Trinklere Vadošā pētniece 67253592 303 trinkler@latnet.lv
Georgijs Čikvaidze Vadošais pētnieks 29217675 241 Georgijs.Cikvaidze@cfi.lu.lv
Jevgēņijs Gabrusenoks Vadošais pētnieks 67251691 237 Jevgenijs.Gabrusenoks@cfi.lu.lv
Ņina Mironova-Ulmane Vadošā pētniece 67251691 435 Nina.Mironova-Ulmane@cfi.lu.lv
Andris Fedotovs Vadošais pētnieks 67260553 527 andris.fedotovs@cfi.lu.lv
Valdis Korsaks Vadošais pētnieks 111 valdis.korsaks@cfi.lu.lv
Jurģis Grūbe Vadošais pētnieks 67187471 532 jurgis.grube@cfi.lu.lv
Andrejs Pavļenko Pētnieks 435
Edgars Elsts Pētnieks 67260553 m.29977814 529 edgars.elsts@cfi.lu.lv
Andris Antuzevičs Pētnieks 528 Andris.Antuzevics@cfi.lu.lv
Guna Krieķe Pētniece 534 guna.krieke@cfi.lu.lv
Meldra Ķemere Pētniece 529 Meldra.Kemere@cfi.lu.lv
Maksims Poļakovs Pētnieks 435
Guna Doķe Zinātniskā asistente 534 guna.doke@cfi.lu.lv
Dzintars Bērziņš Zinātniskais asistents 67260553 527 dzb@inbox.lv
Poļina Čumičova Inženiere Polina.Cumicova@cfi.lu.lv
Čiro Federiko Tipaldi Inženieris Ciro-Federiko.Tipaldi@cfi.lu.lv
Viktorija Pankratova Inženiere Viktorija.Pankratova@cfi.lu.lv
Haralds Ozols Inženieris Haralds.Ozols@cfi.lu.lv
Aija Kalniņa Inženiere Aija.Kalnina@cfi.lu.lv
Jānis Čipa Inženieris janis.cipa@lu.lv
Elīna Pavlovska Inženiere 512 Elina.Pavlovska@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Aleksejs Kuzmins Laboratorijas vadītājs 67251691 307 Aleksejs.Kuzmins@cfi.lu.lv
Andris Anspoks Vadošais pētnieks 337 andris.anspoks@cfi.lu.lv
Jānis Maniks Vadošais pētnieks 67261132 317 Janis.Maniks@cfi.lu.lv
Ilze Manika Vadošā pētniece 67261132 319 Ilze.Manika@cfi.lu.lv
Faina Muktepāvela Vadošā pētniece 67261132 320 faina.muktepavela@cfi.lu.lv
Aleksandrs Kaļinko Vadošais pētnieks 67251691 307 Aleksandrs.Kalinko@cfi.lu.lv
Kārlis Kundziņš Pētnieks 67187875 405 Karlis.Kundzins@cfi.lu.lv
Inga Jonāne Zinātniskā asistente 67251691 307 inga.jonane@cfi.lu.lv
Arturs Cintiņš Zinātniskais asistents 67251691 307 Arturs.Cintins@cfi.lu.lv
Rolands Grants Inženieris 67261132 317 Rolands.Grants@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Guntars Vaivars Laboratorijas Vadītājs 67262145 241 guntars.vaivars@cfi.lu.lv
Tamara Gavrilovic Vadošā pētniece 428 Tamara.Gavrilovic@cfi.lu.lv
Einārs Sprūģis Inženieris Einars.Sprugis@cfi.lu.lv
Marta Kāne Inženiere Marta.Kane@cfi.lu.lv
Deniss Fedorenko Inženieris Deniss.Fedorenko@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Krišjānis Šmits Laboratorijas vadītājs 67187478 430 krisjanis.smits@cfi.lu.lv
Linards Skuja Vadošais pētnieks 67260756 327 313 315 linards.skuja@cfi.lu.lv
Anatolijs Truhins Vadošais pētnieks 67260756 329 314 315 anatolijs.truhins@cfi.lu.lv
Donāts Millers Vadošais pētnieks 28702551 429 Donats.Millers@cfi.lu.lv
Andrejs Siliņš Vadošais pētnieks 67211405 326 andrejs.silins@cfi.lu.lv
Larisa Grigorjeva Vadošā pētniece 2654803 432 larisa.grigorjeva@cfi.lu.lv
Ivita Bite Pētniece 428 Ivita.Bite@cfi.lu.lv
Katrīna Laganovska Pētniece 428 Katrina.Laganovska@cfi.lu.lv
Aleksejs Zolotarjovs Pētnieks 430 Aleksejs.Zolotarjovs@cfi.lu.lv
Virgīnija Vītola Zinātniskā asistente 429 Virginja.Vitola@lu.lv
Karīna Taranda Inženiere Karina.Taranda@cfi.lu.lv
Agnese Spustaka Inženiere Agnese.Spustaka@cfi.lu.lv
Mareks Seņko Inženieris Mareks.Senko@cfi.lu.lv
Juliāna Kepente Inženiere Juliana.Kepente@cfi.lu.lv
Krišjānis Roze Inženieris 431 Krisjanis.Roze@cfi.lu.lv
Edgars Straumanis Inženieris 431 Edgars.Straumanis@cfi.lu.lv
Ernests Einbergs Inženieris 431 Ernests.Einbergs@cfi.lu.lv
Madara Leimane Inženiere 431 Madara.Leimane@cfi.lu.lv
Krišjānis Auziņš Inženieris 430 Krisjanis.Auzins@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Mārtiņš Rutkis Laboratorijas vadītājs 67854986 203 233 Martins.Rutkis@cfi.lu.lv
Dalius Gudeika Vadošais pētnieks Dalius.Gudeika@cfi.lu.lv
Aivars Vembris Vadošais pētnieks 67260787 223 aivars.vembris@cfi.lu.lv
Kaspars Pudžs Vadošais pētnieks 67260787 223 kaspars.pudzs@cfi.lu.lv
Andrejs Tokmakovs Pētnieks 67187790 309 Andrejs.Tokmakovs@cfi.lu.lv
Jeļena Miķelsone Pētniece Jelena.Mikelsone@cfi.lu.lv
Raitis Gržibovskis Pētnieks 67260787 223 raitis.grzibovskis@cfi.lu.lv
Arturs Bundulis Pētnieks 67260787 225 arturs.bundulis@cfi.lu.lv
Natālija Lesiņa Zinātniskā asistente 225 Natalija.Lesina@cfi.lu.lv
Elīna Laizāne Zinātniskā asistente 223 elina.laizane@gmail.com
Jānis Busenbergs Zinātniskais asistents 226 janis.busenbergs@cfi.lu.lv
Jūlija Perveņecka Zinātniskā asistente 67260787 225 julija.pervenecka@cfi.lu.lv
Igors Mihailovs Zinātniskais asistents 67260787 225 igors.mihailovs@cfi.lu.lv
Oskars Bitmets Inženieris 225 Oskars.Bitmets@cfi.lu.lv
Laura Stefānija Ozoliņa Inženiere 225 Laura-Stefanija.Ozolina@cfi.lu.lv
Normunds Strautnieks Inženieris 225 Normunds.Strautnieks@cfi.lu.lv
Patrīcija Paulson Inženiere 225 Patricija.Paulsone@cfi.lu.lv
Mārcis Lielbārdis Inženieris 225 Marcis.Lielbardis@cfi.lu.lv
Elza Līna Liniņa Inženiere 225 elza.linina@cfi.lu.lv
Aleksejs Korabovskis Komercdarbības konsultants
Igors Kaulačs Cietvielu fiziķis
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Jānis Teteris Laboratorijas vadītājs 29414553 336 janis.teteris@cfi.lu.lv
Māra Reinfelde Vadošā pētniece 336 mara.reinfelde@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Māris Ozoliņš Laboratorijas vadītājs 67260868 531 maris.ozolins@cfi.lu.lv
Sergejs Fomins Vadošais pētnieks 521 sergejs.fomins@lu.lv
Varis Karitāns Vadošais pētnieks 520 Varis.Karitans@cfi.lu.lv
Toms Skujiņš Komercdarbības konsultants
Gunārs Ķīsis Komercdarbības konsultants Gunars.Kisis@cfi.lu.lv
Paulis Paulīns Cietvielu fiziķis 521
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Jānis Kļaviņš Galvenais Inženieris 29404742 242 janis.klavins@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Raitis Siatkovskis Saimniecības daļas vadītājs 67260545 248 Raitis.Siatkovskis@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Valdis Korsaks Grupas vadītājs 111 valdis.korsaks@cfi.lu.lv
Kristaps Grābens Inženieris 111 Kristaps.Grabens@cfi.lu.lv
Vārds Uzvārds Amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Māris Kundziņš Grupas vadītājs 67187522 440 maris.kundzins@cfi.lu.lv
Jurģis Grūbe Mājaslapas administrators 67187471 532 jurgis.grube@cfi.lu.lv
Lija Rihtere Vecākā bibliotekāre 67260793 404 Lija.Rihtere@cfi.lu.lv