Studenti aicināti piedalīties ideju maratonā “Student Deep science hackathon”

2021. gada 5. – 7. novembrī jau trešo reizi norisināsies LU Cietvielu Fizikas institūta organizētais hakatons “Student Deep Science hackathon”. Pasākums tiks īstenots tiešsaistē, lai sniegtu iespēju studentiem attīstīt savas idejas un sastapt vienlīdz motivētus jauniešus, kā arī iegūt kontaktus ar nozares profesionāļiem.

Pasākums būs kā jaunu inovatīvu ideju radīšanas un attīstīšanas darbnīca virtuālajā vidē, kas paredzēta studentiem, kuri vēlas veidot starpdisciplināras komandas ar inovācijas potenciālu. Meklējam interesantas idejas STEAM (science, technology, engineering, art, mathematics) jomās.

Pasākuma pirmajā diena dalībnieki veidos komandas, balstoties uz iepriekš iesniegtām idejām, attīstīs tās kopā ar mentoriem un pasākuma noslēgumā prezentēs komercializācijas plānu žūrijai, zinātniekiem, investoriem un interesentiem. Pasākuma laikā dalībniekiem tiks nodrošināts profesionālu mentoru atbalsts, kopstrādes vide un informācija komercializācijas soļu veikšanai. Ekspertu lekcijās dalībnieki varēs iegūt vērtīgas zināšanas par to, kā:

  • no idejas nonākt līdz pārdodamam produktam;
  • uzzināt visu par un ap akseleratoriem, kā arī par StartUp vidi Latvijā;
  • no zinātniskās idejas nonākt līdz komercializācijai.

Komandām iespējams cīnīties par balvām 5000 EUR apmērā! Aicināti pieteikties arī interesenti bez idejas. Ikvienam būs iespēja pievienoties kādai no komandām ar savu kompetenci un motivāciju darboties.

Dalība pasākumā ir bezmaksas.

Pieteikšanās noris līdz 5. novembrim: http://deepsciencehackathon.windhackers.com/ 

 

Pasākums tiek atbalstīts ar ERAF līdzfinansēto projektu Nr. 1.1.1.3/18/A/007 "Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem".