Igaunijas Pētniecības padome, Latvijas Zinātnes padome, Lietuvas Pētniecības padomes un Polijas Valsts akadēmiskās apmaiņas aģentūras nacionālie kontaktpunkti aicina pievienoties Marijas Sklodovskas Kirī aktivitāšu (MSCA) pēcdoktorantūras stipendiju tiešsaistes pasākumam „MSCA Postdoctoral Fellowships: how to attract talents?” 28. februārī no 10:30 līdz 12:30. (EET), MS Teams platformā.

Mērķa grupa: potenciālie un esošie MSCA pēcdoktorantūras stipendiju vadītāji un uzņemošo organizāciju pārstāvji (projektu vadītāji, fakultāšu pārstāvji, projektu administratori utt.).

Šajā pasākumā galvenā uzmanība tiks pievērsta tam, lai apzinātu potenciālo un bijušo MSCA PF uzņemošo institūciju (host) lomu un atšķirīgo praksi pisaistot savai organizācijai talantus, tiks pievērsta uzmanība arī pēcdoktorantu vadītājiem (supervisor).

Pasākuma mērķis ir mudināt vairāk Baltijas un Polijas institūciju aktīvi iesaistīties MSCA pēcdoktorantūras stipendiju programmā un piesaistīt jaunos talantus savām valstīm un organizācijām. Pasākuma darba kārtībā tiks aplūkoti šādi aspekti:

  • MSCA pamatnostādnes par uzraudzību (MSCA Guidelines on Supervision),
  • EURAXESS portāla iespējas,
  • MSCA-NET partneru meklēšanas platformas iezīmes.

Tiešsaistes pasākumā varēs dzirdēt arī trīs dažādu Baltijas institūciju stāstus par praksi un aktivitātēm, kas tiek veiktas, lai kļūtu par MSCA pēcdoktorantūras stipendiju uzņemošo institūciju. Pasākumā būs iespēja dzirdēt arī pieredzes stāstu no Polijas pēcdoktorantu vadītāja (supervisor).

Vairāk informācijas

Dalīties