Latvijas Fizikas skolotāju asociācija un LETERA aicina fizikas skolotājus un arī citus interesentus piedalīties “Fizikas skolotāju dienā”.

Latvijas Fizikas skolotāju asociācija ir sagatavojusi daudzveidīgu un bagātu programmu – būs gan zinātnieku lekcijas un nodarbības, gan starptautiskā pieredze, gan praktiķu piemēri. Ar prezentāciju “Kāpēc ir vērts mācīties fiziku?” uzstāsies arī LETERA prezidents Normunds Bergs un nodarbību skaņas fizikā “Modulārais sintezators” vadīs asociācijas valdes loceklis Ģirts Ozoliņš. Tāpat aktrise Zane Daudziņa sniegs padomus balss pārvaldīšanā un saudzēšanā. Starpbrīžos būs interesantas viktorīnas ar vērtīgām balvām un dāvanām.

Ar “Fizikas skolotāju dienas” programmu var iepazīties:  https://www.fizmix.lv/jaunumi/skolotaju-diena-2021

Pasākumā piedalīsies arī mūsu institūta Radiācijas fizikas laboratorijas vadošais pētnieks Jānis Teteris un MATERIZE inovāciju daļas vecākais eksperts Alfs Raudis, kuri demonstrēs hologrāfijas eksperimentu sēriju skolām. Tiks aplūkoti 3 dažādi hologrāfijas eksperimenti, kurus varētu demonstrēt skolēniem, kā arī ļaut skolēniem pašiem veikt šos eksperimentus 1) Hologrāfiski ierakstīta difrakcijas režģa ieraksts un nolasīšana; 2) Elementārās transmisijas hologrammas ieraksts un nolasīšana; 3) Telpiska priekšmeta hologrāfiskā ieraksta eksperiments. Katram eksperimentam tiks parādīta shēma, veikts eksperiments ar paskaidrojumiem, nodemonstrētas nepieciešamās detaļas.

Pasākums notiks tiešsaistē. Dalība ir bez maksas. Pieteikšanās līdz 25.novembrim.

Dalīties