Iekārta paredzēta pamatā juvelierizstrādājumu vitrīnu vadībai (atvēršanai un aizvēršanai) ar ārēji neredzamiem vadības līdzekļiem, jo izstrādājumus nepieciešams gan vizuāli demonstrēt, gan vajadzības gadījumā nodrošināt tiem pieeju, tajā pašā laikā garantējot pietiekamu drošību pret nesankcionētu piekļuvi.

Pārdevējs tikai viņam zināmai vietai pietuvina Proximity karti vai breloku. Proxy karšu lasītājs caur vitrīnas sienu nolasa kartes kodu, nosūta to kontrolierim. Ja kods ir pareizs kontrolieris dod komandu izpildmehānismam atvērt vitrīnu. Vitrīnas aizvēršanai karte jāpietuvina lasītājam vēlreiz.
Ja nepieciešams vitrīnu apturēt starpstāvoklī, jāizmanto papildus sensors, kurš atrodas aiz vitrīnas paceļamā stikla un ir pieejams tad, kad vitrīna ir pietiekami pacēlusies, lai līdz tam varētu aizsniegties ar roku. Lai stiklu paceltu augstāk, sensors jāaktivizē vēlreiz.

Piedāvātā iekārta var tikt izmantota jebkurās vitrīnās, kurām ir pietiekami liela augšējā daļa vai arī tā savienojas ar piekarināmiem griestiem izpildmehānisma novietošanai (sk. attēlu).

Parasti iekārta ietilpst plašākā sistēmā, kura nodrošina vēl piekļuvi atvilktnēm un lokālo piekļuvi pašai pārdošanas vietai.