10.novembrī, plkst. 10:30 CFI Konferenču zālē 2.stāva notiks Tartu Universitātes asociētā profesora Alar Jänes prezentācija par materiālu pētījumiem superkondensatoriem un nātrija jonu baterijām. Laipni lūgti pievienoties uz prezentāciju!

Viņš pēc mūsu uzaicinājuma viesojas Enerģijas iegūšanas un uzkrāšanas materiālu laboratorijā, lai iepazītos un pārrunātu iespējamās sadarbība iespējas – īpaši, parādoties jauniem piemērotiem projektu uzsaukumiem.

Dr. Alar Janes (h=40) ir Tartu Universitātes Ķīmijas institūta vadošais pētnieks, Zinātņu un tehnoloģiju fakultātes Ķīmijas institūta Lietišķās elektroķīmijas nodaļas vadītājs un Igaunijas ķīmijas biedrības dibinātājs. Tartu Universitātes Ķīmijas institūtā Dr. Alar Janes vadībā tiek veikti materiālu pētījumi enerģijas iegūšanai un uzglabāšanai (pielietojumi - baterijas, superkondensatori, degšūnas u.c.).