Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Laboratorijas sasniegumi laika posmā 2003. – 2013.
Pēdējās izmaiņas veiktas:
10.12.2017
 • 2004.–2005. gadā uzstādīta un 2011. gadā modernizēta SIA „LatRosTrans” objektu piekļuves, apsardzes, signalizācijas, temperatūras kontroles un vadības sistēma, kas apkalpo 25 vienboksa un divboksu objektus gar cauruļvadu no Baltkrievijas robežas līdz Ventspilij. 
 • Pēc A/S „Augstsprieguma tīkls” un SIA „Energoremonts Rīga” pasūtījuma izstrādātas un izgatavotas vairākas pārbaudes ierīces augstsprieguma slēdžu, automātisko atslēdzēju, spēka transformatoru pakāpju pārslēdzēju darbības testēšanai.
 • Vienai no Zemgales lauku saimniecībām izstrādāta un izgatavota datorizēta graudu kaltēšanas kontroles iekārta, kura seko temperatūras un mitruma izmaiņām četros kaltes punktos.
 • Pēc dažādu organizāciju (A/S „Latvijas Kuģniecība”, A/S „Latvijas Gāze”, Vangažu industriālais parks, SIA „Vaide”, SIA „Jaunrīgas attīstības uzņēmums”, LU CFI, VAS „Latvijas dzelzceļš” u.c.) pasūtījuma izstrādātas, izgatavotas un uzstādītas dažādas sarežģītības un konfigurācijas datorizētas caurlaižu, piekļuves, kontroles un signalizācijas sistēmas, kuras apkalpo vienu vai vairākas ēkas, autostāvvietas, vārtus un tamlīdzīgus objektus. Apjomīgākais no objektiem ir VAS „Latvijas dzelzceļš” pārvalde Gogoļa ielā, 3 (pāri par 2000 darbinieku, ap 200 zem signalizācijas esošie kabineti).
 • Izstrādāta un izgatavota Na un Ca šķīduma propāna-butāna maisījuma sagatavošanas un pārbaudes iekārta (SIA „Mesako”).
 • Pēc pasūtījuma izstrādāta, izgatavota un sertificēta atrakciju iekārta – šūpoles ar pneimatisku piedziņu. 6 metrus augstās šūpoles paredzētas vienai personai, šūpošanās ilgums 3, 5, 10 vai vairāk minūtes, šūpošanās leņķi 30, 45, 60 un 75 grādi ar iespēju šūpošanās laikā pāriet no vienas vērtības uz otru. Apstājas automātiski pēc uzstādītā laika beigām vai pēc pogas STOP nospiešanas. Sevišķa uzmanība veltīta drošības garantēšanai.
 • Sadarbībā ar SIA „FONONS” izstrādāti vairāki vadības aparatūras varianti kompresoriem un siltumsūkņiem, trīsfāzu mīkstie starti rūpnieciskām iekārtām ar strāvu līdz 400A, gaisa kompresoru staciju attālinātas vadīšanas un kontroles sistēma. (SIA „FONONS”, ERAF un TOP projektu finansējums).
 • Pēc LU Optometrijas centra pasūtījuma izstrādāti, izgatavoti un uzstādīti vairāki desmiti apmeklētāju skaitītāju optikas veikalos Latvijā un Lietuvā.
 • Pēc SIA „Aqualogic” pasūtījuma izstrādātas un izgatavotas vairākas dozējamo produktu izsniegšanas automātu kontroles un limitēšanas iekārtas.
 • Izstrādātas darba laika uzskaites sistēmas (SIA „Nienhaus & Lotz Lettland”, SIA „Godske Latvian Textile”, SIA „VAIDE”, SIA „FONONS”, SIA „Flexoplastic”).
 • Izstrādāta un izveidota automātiskā starta-finiša iekārta ar Saules enerģiju darbināmu mašīnu un laivu sacensībām paralēli 2 celiņos (celiņa garums līdz 8 m, bet var būt arī cits).
 • SIA „AlphaMedia” vajadzībām izstrādāti divi lototronu vadības sistēmas varianti.